پناهندگی-ویزای همراه-اقامت دائم و ویزای کار در استرالیا

پناهندگی-ویزای همراه-اقامت دائم و ویزای کار در استرالیا

کشور استرالیا یکی از کشورهایی می باشد که قانون پناهندگی را به رسمیت شناخته است. طبق قانون  پناهندگی در استرالیا افرادی که وارد خاک این کشور می شوند باید ظرف مدت ۶ ماه تا ۱۰ ماه درخواست پناهندگی خود را ارائه کنند و در غیر این صورت ممکن است درخواست پناهندگی آن ها مورد پذیرش دولت این کشور قرار نگیرد.

شرایط پناهندگی در استرالیا

برای انجام این کار فرد پناهجو باید فرم مربوط به پناهندگان را تکمیل نمایند و بعد از آن، باید شخص یا سازمانی را که بتواند اثبات نماید که مقیم و شهروند استرالیا می باشد را معرفی کند  تا مورد تایید واقع شود. در مرحله ی بعد فرد پناهجو باید مدارک خود را تکمیل کرده و برای بررسی به ادارات مربوطه در این کشور ، ارسال نماید.

فرد دانشجویی که موفق به دریافت ویزای تحصیلی استرالیا می شود ، میتواند در صورت تمایل خانواده و همسر خود رابا اخز ویزای همراه استرالیا، به خاک این کشور ببرد. همسر او نیز می تواند در دوره های آموزشی 3 ماهه مشغول به تحصیل در استرالیا شود. اما چنان چه تحصیلات او بیش از 3 ماه به طول بینجامد بایستی به صورت انفرادی ویزای تحصیلی این کشور را دریافت کند.

شرایط ورود به استرالیا

مهاجرینی که از طریق تحصیل و یا سرمایه گذاری و کار، وارد خاک استرالیا می شوند، می توانند بعد از گذشت مدتی در صورت داشتن شرایط لازم مثل تحصیل رایگان در استرالیا و هزینه زندگی در استرالیا و هزینه تحصیل در استرالیا و دانشگاه های استرالیا برای اخذ اقانت دائم در استرالیا قدام نمایند. در صورت کسب این اقامت، فرد از اکثر حقوق شهروندی در این کشور برخوردار شده و مثلا می تواند آزادانه به تحصیل، کار و تردد در استرالیا بپردازد. و از خدمات درمانی این کشور بهره مند شده و به صورت نامحدود از مرزهای این کشور خارج شود.

شرایط سنی برای مهاجرت به استرالیا

 افرادی که دارای شرایطی از قبیل سن بیشتر از ۱۸ وکمتر از ۴۵ سال، کسب رتبه ی لازم در آزمون آیلتس، و داشتن تخصصی که در لیست مشاغل مورد نیار برای استرالیا باشد،و در نهایت حداقل ۱ سال سابقه کار در   رابطه با رشته تخصصی از 2 سال قبل از مهاجرت باشند، می توانند برای دریافت ویزای کار استرالیا به عنوان یکی از مطمئن ترین راه ها برای رفتن به این کشور، درخواست دهند.

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *