تحصیلات تکمیلی در اکراین

تحصیلات تکمیلی در اکراین

منظور از تحصیلات تکمیلی در کشور اکراین سه مقطع دانشگاهی لیسانس و فوق لیسانس و دکترا می باشد. تحصیلات تکمیلی در کشور اکراین از شرایط بسیار خوبی برخوردار است. هزینه های تحصیلی در مقاطع تحصیلات تکمیلی در کشور اکراین بسیار به صرفه و کم هزینه می باشد. لازم به ذکر است که شما می توانید با دارا بودن بعضی از مدارک این تحصیلات را با اخذ بورسیه های تحصیلی سپری کنید.

شرایط تحصیل در مقطع لیسانس در اکراین

مقطع لیسانس در کشور اکراین به زبان انگلیسی یا اکراینی تدریس می شود. فرد متقاضی تحصیل در اکراین و دانشگاه های اکراین و یا تحصیل رایگان در اکراین با آگاهی از شرایط تحصیل در اکراین با در هنگام ورود و برای پذیرش در این مقطع می بایست مدرک زبان و ویزای تحصیلی اکراین و دیپلم خود را ارائه دهد. دوره های لیسانس 4 ساله می باشد. هزینه ی زندگی در این مقطع در کشور اکراین حدودا 700 دلار در ماه است که با توجه به حق کار که 10 ساعت در طول هفته می باشد فرد می تواند در هر ساعت 7 تا 10 یورو کسب نماید. بعد از پایان دوره ی تحصیلی فرد فرصت دارد تا یک شغل مناسب به صورت تمام وقت پیدا کرده و مشغول شود. به این منظور فرد می بایست ویزای کار در کشور اکراین را کسب نماید.

شرایط مقطع فوق لیسانس در اکراین

مقطع فوق لیسانس در کشور اکراین به عنوان ادامه ی تحصیلات تکمیلی به زبان اکراینی و یا انگلیسی و روسی می باشد. در این مقطع نیز فرد می تواند با اخذ بورسیه های تحصیلی از پس هزینه های تحصیلی خود بر بیاید . به منظور اموزش زبان به افراد قبل از این دوره، دوره های تاپفک برگزار شده و به فرد اموزش زبان می دهند. فرد در این مقطع اجازه ی 20 ساعت کار در طول هفته را دارد که به ازای هر یک ساعت 8 تا 10 یورو کسب می کند.

مقطع دکتری در کشور اکراین

تحصیلات تکمیلی کشور اکراین در دوره ی دکترا دارای مزایای زیادی است. در این دوره فرد می تواند علاوه بر تحصیل در اکراین با دیپلم و لیسانس و رشته های پزشکی رایگان در اکراین کسب بورسیه ی تحصیلی ماهانه 2000 یورو نیز به عنوان حقوق از دانشگاه اخذ نماید. فرد در این مقطع امکان 30 ساعت کار را نیز در طول هفته دارد. هزینه های زندگی در طول گذراندن این دوره 700 تا900 یورو در ماه است.

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *